Základní umělecká škola Choceň
   

Obnovení výuky

 

Milí žáci, vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ČR o uvolňování opatření proti šíření viru Covid-19 je od 25. května 2020 obnovena výuka. Individuální výuka je otevřena v plném rozsahu, o otevření kolektivní výuky ve všech oborech rozhodují učitelé jednotlivých předmětů, zároveň i určují podmínky výuky, maximální počty dětí a případně změny rozvrhu. 

Podle aktuálních informací platí, že stejně jako v základních školách je i v ZUŠ osobní přítomnost žáků ve vyučování nepovinná. Žáci, jejichž zákonní zástupci se rozhodli nevyužít možnosti prezenčního studia, tak budou i nadále vyučováni distančně.

Učitelé, kteří patří do rizikové skupiny, mohou pokračovat v dosavadní distanční výuce žáků ze svých domovů.

Všechny plánované akce v květnu a červnu 2020 jsou zrušeny. Absolventi hudebního oboru mohou letos absolvovat neveřejným koncertem na konci června, nahrávkou realizovanou v ZUŠ nebo doma. 

Jsme připraveni dodržovat všechna hygienická nařízení vlády.


Důležité upozornění!!!:


Žáci i rodiče si pečlivě prostudují  Hygienickou směrnici. Zákonný zástupce musí podepsat Čestné prohlášení o bezinfekčnosti svého syna/dcery. Žáci starší osmnácti let podepíší čestné prohlášení sami. Oba dokumenty naleznete ke stažení na konci této stránky. Bez podepsaného prohlášení nebude žákovi umožněn přístup do ZUŠ.

 

Děkujeme za spolupráci

 

Vedení ZUŠ Choceň 

     

Soubory ke stažení

Čestné prohlášení pro rodiče k obnovení výuky 7884_cestne prohlaseni zak.docx 21.598 kB
Hygienická směrnice k obnovení výuky 17530_Hygienicka smernice.pdf 613.805 kB
 
 
 
Copyright © 2013 Základní umělecká škola Choceň - Všechna práva vyhrazena
Úvod | Mapa stránek | Web-SOUL