Absolventi

 

Budoucí absolventi 2015-2016

Hudební obor
Bartoňová Kateřina - hra na housle I. stupeň
Bednářová Adriana - hra na kytaru I. stupeň
Beranová Eliška - hra na klavír I. stupeň
Dobeš Marek - hra na klavír II. stupeň
Dobeš Marek - sólový zpěv II. stupeň
Držmíšek Michal - hra na kytaru I. stupeň
Držmíšek Michal - hra na trubku I. stupeň
Filipiová Simona - sólový zpěv I. stupeň
Hejlová Magdalena - hra na housle I. stupeň
Horáčková Kateřina - sólový zpěv II. stupeň
Hrabě David - hra na violoncello I. stupeň
Chaloupková Veronika - hra na příčnou flétnu II. stupeň
Jirout Matěj - hra na klarinet I. stupeň
Kaňková Eliška - hra na klavír II. stupeň
Kaplan Michal - hra na kytaru I. stupeň
Kašparová Tereza - hra na kytaru I. stupeň
Kopecká Tereza - hra na příčnou flétnu II. stupeň
Kopecký Marek - hra na housle I. stupeň
Málková Magdaléna - hra na klavír II. stupeň
Marek Dominik - hra na bicí nástroje II. stupeň
Martínek Filip - hra na kytaru II. stupeň
Matoušková Michaela - hra na příčnou flétnu II. stupeň
Pelinka Radek - hra na akordeon I. stupeň
Prachařová Vendula - hra na akordeon I. stupeň
Sedlářová Monika - hra na klavír I. stupeň
Spoustová Gabriela - hra na klavír I. stupeň
Šalýová Karolína - hra na klavír II. stupeň
Šalýová Karolína - hra na příčnou flétnu II. stupeň
Šejnová Karolína - hra na klavír I. stupeň
Šejnová Karolína - sólový zpěv I. stupeň
Šimek Jakub - hra na bicí nástroje I. stupeň
Viktorínová Barbora - hra na violoncello II. stupeň

Výtvarný obor:
Žáci p. uč. Dany Kaňkové

Fiřtová Leona - I. stupeň
Hornychová Aneta - I. stupeň
Král David - I. stupeň
Kroulová Kristýna - I. stupeň
Lajzová Michaela - I. stupeň
Matoušková Barbora - I. stupeň
Navrátilová Hana - I. stupeň
Slaninová Tereza - I. stupeň
Šuglová Patra - I. stupeň
Šustr Tomáš - I. stupeň
Vaclová Veronika - I. stupeň
Vyleťalová Lea - I. stupeň

Žáci p. uč. Hany Voříškové

Adamec Matouš - II. stupeň
Janeba Vladimír - II. stupeň
Štěpánková Denisa - I. stupeň
 

 

 

Absolventi 2014-2015

Hudební obor
Dolanská Lenka - klavír I. stupeň
Dostálová Anežka - viola I. stupeň
Dvořák Vojtěch - violoncello I. stupeň
Hojná Valérie - klavír - I. stupeň
Hyláková Monika - housle I. stupeň
Kotlantová Lucie - klavír II. stupeň
Kutnarová Alice - housle II. stupeň
Mimrová Dagmar - klavír I. stupeň
Moravcová Michaela - klavír I. stupeň
Morávková Zuzana - zobcová flétna I. stupeň
Motl Daniel - kytara I. stupeň
Navrátil Dan - kytara I. stupeň
Netolická Kateřina - housle I. stupeň
Pelinková Michaela - kytara I. stupeň
Peterka Lukáš - tuba I. stupeň
Šafková Pavlína - akordeon II. stupeň
Špicarová Hana - klavír I. stupeň
Štancl Oldřich - klavír I. stupeň
Uhrová Hana - klavír I. stupeň
Viktorínová Barbora - sólový zpěv I. stupeň
Vojtíšek Jiří - klavír I. stupeň

 Taneční obor:
Bednářová Adriana - I. stupeň
Dolanská Lenka - I. stupeň
Knytlová Pavlína - I. stupeň
Málková Magdaléna - II. stupeň
Morávková Zuzana - I. stupeň
Shánělová Štěpánka - I. stupeň
Suchánková Tereza - I. stupeň
Šalýová Karolína - I. stupeň

Výtvarný obor:
Birčáková Petra - I. stupeň
Šimková Klára - I. stupeň
Kučová Barbora - I. stupeň
Semrádová Jana - I. stupeň

Literárně dramatický obor:
Dolanská Lenka - I. stupeň
Dunajová Simona - I. stupeň
Holečková Anna - I. stupeň
Vyskočilová Martina - I. stupeň
 

 

Absolventi 2013-2014

              

         Hudební obor 
Daniel Baborák – kytara I. stupeň
Ondřej Beran – kytara – I. stupeň
Klára Bubeníčková – příčná flétna – I. stupeň
Eliška Bubnová – kytara I. stupeň
Marek Dobeš – sólový zpěv I. stupeň
Aneta Držmíšková – sólový zpěv I. stupeň
Nikol Držmíšková – sólový zpěv II. stupeň
Marie Dykastová – sólový zpěv I. stupeň
Tereza Filipová – sólový zpěv II. stupeň
Denisa Fogflová – altová flétna I. stupeň
Lucie Frydrychová – sólový zpěv I. stupeň
Lucie Frydrychová – klavír I. stupeň
Kateřina Hájková – klavír I. stupeň
Valérie Hojná – klavír I. stupeň
Kateřina Hornová – klarinet I. stupeň
Adam Chaloupka – kytara I. stupeň
Ondřej Kaňka – trubka I. stupeň
Štěpánka Králíková – sólový zpěv I. stupeň
Štěpánka Králíková – klavír II. stupeň
Markéta Králová – klavír I. stupeň
Daniel Krčmář – kytara I. stupeň
Martin Málek - violoncello I. stupeň
Anna Martincová – klavír II. stupeň
Robin Papáček – kytara I. stupeň
Milan Petrus – housle I. stupeň
Dominika Svobodová – sólový zpěv I. stupeň
Andrea Šedová – housle I. stupeň
Johana Šigutová – klavír I. stupeň
Štěpánka Tučková – klavír II. stupeň
Kateřina Veselá – sólový zpěv I. stupeň
Denisa Vomáčková – akordeon II. stupeň
Simona Voříšková – harfa II. stupeň
Kamila Zahradníková – klavír I. stupeň

 Taneční obor:
Tereza Šrajerová – II. stupeň
Lenka Theimerová – II stupeň

       Výtvarný obor:
Daniela Martinová – I. stupeň
Zuzana Navrátilová – I. stupeň
Eliška Sojmová – I. stupeň 
Filip Střílek – I. stupeň
Jan Šaloun – I. stupeň
Jana Šulová – I. stupeň

 

Absolventi 2012-2013

Hudební obor
Monika Absolonová - příčná flétna II. stupeň
Denisa Bednářová - kytara I. stupeň
Simona Dvořáková - klavír I. stupeň
Kateřina Fridrichová - klavír II. stupeň
Lenka Halbrštátová - klavír II. stupeň 
Aleš Hanus - kytara I. stupeň
Kateřina Horáčková - klavír II. stupeň
Dominika Chadimová - housle II. stupeň
Lenka Jílková - klavír I. stupeň
Barbora Jiroutová - housle II. stupeň
Tereza Loučková - altová zobcová flétna I. stupeň
Magdaléna Málková - cimbál I. stupeň
Tomáš Navrátil - trubka I. stupeň
Zuzana Navrátilová - příčná flétna I. stupeň
Veronika Růžičková - klavír I. stupeň
Pavlína Šafková - klavír I. stupeň
Sára Štanclová - klavír I. stupeň

Taneční obor
Veronika Dolečková - II. stupeň
Martina Kavalíková - I. stupeň
Adriana Olivová - I. stupeň
Jana Zacharová - I. stupeň


Výtvarný obor

Žáci Dany Kaňkové
Adéla Diepoltová - II.stupeň
Eliška Divišková - I. stupeň
Kristýna Pražáková - I.stupeň
Markéta Zachařová - II. stupeň

Žáci Hany Voříškové
Martin Barták - I. stupeň
Veronika Chaloupková - I. stupeň
Michaela Matoušková - I. stupeň

 


Absolventi 2011-2012

Hudební obor:
Klára Bečičková - kytara I. stupeň
Jakub Diblík - klavír II. stupeň
Marek Dobeš - klavír I. stupeň
Kristýna Drábková - kytara I. stupeň
Marie Dykastová - klavír I. stupeň
Tereza Filipová - cimbál I. stupeň
Tereza Filipová - klavír II. stupeň
Kateřina Horáčková - sólový zpěv I. stupeň
Veronika Chaloupková - příčná flétna I. stupeň
Eliška Kaňková - klavír I. stupeň
Magdaléna Málková - klavír I. stupeň
Dominik Marek - bicí I. stupeň
Filip Martínek - kytara I. stupeň
Michaela Matoušková - příčná flétna I. stupeň
Ludmila Novotná - příčná flétna II. stupeň
Aneta Požárová - viola II. stupeň
Jaroslav Svatoš - kytara I. stupeň
Pavlína Šafková - akordeon I. stupeň
Dominika Švendová - zobcová flétna I. stupeň
Martin Teuner - tenor I. stupeň
Jiří Urbánek - kytara I. stupeň
Barbora Viktorínová - violoncello I. stupeň

 

Taneční obor:
Denisa Bednářová - I. stupeň
Zuzana Navrátilová - I. stupeň
Radka Pecinová - I. stupeň
Eva Prachařová - I. stupeň

 

Výtvarný obor:

Žáci Dany Kaňkové
Jana Kamenárová - název absolventské práce "Zebra" - I. stupeň
Adéla Pešková - název absolventské práce "Cesty životem" - I. stupeň
Kateřina Zemanová - název absolventské práce "Kočičí drápy" - I. stupeň

 

Žáci Hany Voříškové
Matouš Adamec - I. stupeň
Vladimír Janeba - I. stupeň
Šimon Jeníček - I. stupeň
Aneta Kubíčková - I. stupeň
Vojtěch Šaloun - I. stupeň


 


 Absolventi 2010-2011

Hudební obor:
David Blažek – trubka I. stupeň
Veronika Drábková – kytara I.stupeň
Nikol Držmíšková – zpěv I. stupeň
Ondřej Filip – bicí I. stupeň
Tereza Filipová – zpěv I. stupeň
Lucie Kontlantová – klavír I. stupeň
Veronika Kotlantová – klavír II. stupeň
Tereza Králová – příčná flétna I. stupeň
Josef Krejčí – klavír I.stupeň
Alice Kutnarová – housle I. stupeň
Aneta Mazalová – zpěv II. stupeň
Matouš Ondra – klavír I. stupeň
Vojtěch Šaloun – violoncello I. stupeň
Josef Špicar – klavír II. stupeň
Tereza Štanclová – příčná flétna I. stupeň
Martina Šulová – 7/I I. stupeň
Tereza Tučková – housle II. stupeň
Adriana Vavříková – klavír II. stupeň


Taneční obor:
Eva Bubnová – I. stupeň
Eliška Divíšková – I. stupeň
Anita Kašparová – I. stupeň
Kateřina Lustyková – I. stupeň
Magdaléna Málková – I. stupeň
Ludmila Novotná – I. stupeň
Markéta Smejkalová – I. stupeň
Aleš Valtr – I. stupeň


Výtvarný obor:
Tereza Husáková – I. stupeň Název absolventské práce – Povahy
Sandra Němcová – I. stupeň Název absolventské práce – Roční doby
Markéta Zachařová – I. stupeň Název absolventské práce – Les
Šimon Krejza – II. stupeň Název absolventské práce – Hliněné vzory



 

     
 
 
 
Copyright © 2013 Základní umělecká škola Choceň - Všechna práva vyhrazena
Úvod | Mapa stránek | Web-SOUL
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.