Aktuality

 

 

Informace k výuce od 24. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,od 24. 5. 2021 bude opět obnovena VEŠKERÁ výuka v ZUŠ (individuální, skupinová i kolektivní). Výuka bude probíhat podle původních rozvrhů. Žáci ve skupinách do 10 nebudou muset být testováni. Ve výuce, kde je více než 10 žáků, je docházka do kolektivu podmíněna negativním testem. Tito žáci přinesou do výuky čestné prohlášení (viz dokumenty na stránkách školy nebo jej dostanete od třídního učitele) podepsané zákonným zástupcem. Moc se na Vás všechny těšíme.

V Chocni 19. 5. 2021 

Mgr. Ivona Filipová         

ředitelka ZUŠ

 

Přijímací řízení ZUŠ Choceň

 

Těšíme se na nové zájemce o studium na naší ZUŠ. Pokud máte o studium u nás zájem, je potřeba nejprve vyplnit elektronickou přihlášku zde. Natočili jsme krátká prezentační videa, abyste se mohli podívat co a jaké nástroje učíme a vybrat si. Najdete je zde.

Přijímací pohovory do hudebního oboru budou probíhat v měsíci květnu dle aktuální epidemiologické situace. Jednotliví uchazeči budou zváni individuálně na konkrétní termín. Přihlášky prosím vyplňujte do 6. 6. 2021.

Přijímací řízení do literárně-dramatického oboru proběhne 9. 6. 2021 od 16 – 18 hodin. Bližší informace najdete na https://www.zus-chocen.cz/prijimaci-rizeni-2021.htm

Eletronické přihlášky do výtvarného oboru prosím vyplňujte do 4. 6. Přijímací řízení proběhne ve dnech 14. - 25. 6. Bližší informace najdete zde

Přijímací řízení do tanečního oboru proběhne 17. 6. od 16:30 do 17:30 formou ukázkové hodiny v tanečním sále ZUŠ Choceň. 

 

 

 

 

.

     
 
 
 
Copyright © 2013 Základní umělecká škola Choceň - Všechna práva vyhrazena
Úvod | Mapa stránek | Web-SOUL