Distanční výuka

 

Co mám udělat proto, abych se zúčastnil

online hodiny?

Níže se nachází odkaz na kalendář s rezervací. Žák si najde patřičný čas+skupinu a zapíše se - (celé jméno a email). Žák, který se přihlásí, obdrží deset minut před začátkem online výuky na email, který v rezervaci uvedl, přihlašovací odkaz přes zoom do online komunikace. 

Není potřeba žádná registrace a ani nemusíte mít zoom nainstalovaný. Odkaz zůstává po celou dobu distanční výuky stejný.

Odkaz na rezervaci online výuky:

Rezervace tentokrát není nutná. Slouží mi především pro přehlednost; kolik žáků se do výuky přihlásí+pro kontrolu docházky. Žák, který se přihlásí dostane vždy před začátkem výuky odkaz emailem. Žák který se nepřihlásí odkaz nedostane, ale může se přihlásit sám přes odkaz, který nalezne na webových stránkách školy.

https://www.supersaas.cz/…LDO

Odkaz na online setkání platí pro všechny skupiny:

Tento odkaz se nemění. Stačí se v danou hodinu přihlásit a setkání může začít.        

https://us05web.zoom.us/…z09

První přihlášení k online setkání (postup):

Po kliknutí na odkaz začne automatické stahování aplikace ZOOM. Po stažení, musíte kliknout vlevo dole na lištu, která by se vám při stahování měla objevit. Vybrat možnost otevřít a spustí se vám instalace. Mohlo by se vás to zeptat, jestli chcete, aby tahle aplikace prováděla změny na vašem zařízení- zaklikněte Ano.

Pak zapíšete své jméno. Odsouhlasíte zásady ochrany osobních údajů (možnost I agree) a spustí se vám naše schůzka.

Co když se mi nedaří přihlásit se do ZOOMU?

Ihned mě kontaktujte na tel. čísle 733 658 032. Pokusím se Vám pomoci. 

Může se stát, že Vás ZOOM bude považovat za hrozbu a bude po vás chtít identifikační čísla pro přihlášení, aby se ujistil, že nejste robot. Zde je přikládám: Meeting ID - 775 662 3513, Passcode - nv1Yh4, Participant ID - 477538

Co když se nemohu online výuky zúčastnit?

Pokud žák nemá o distanční výuku zájem, a nebo se nemůže z technických či jiných důvodu online výuky účastnit, bude mu zasílán pravidelně email. V něm nalezne informace k výuce a také zadání činností, kterým se v online výuce věnujeme.

     

Soubory ke stažení

Distanční výuka 5-Choceň 22.1.2021.pdf 1725.665 kB
 
 
 
Copyright © 2013 Základní umělecká škola Choceň - Všechna práva vyhrazena
Úvod | Mapa stránek | Web-SOUL
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.