Nabídka inscenací pro školy

Irská pohádka „Jamie a spící dívčina“ - dramatizace Božena Dalecká

Drama „Pět holek na krku“ Iva Hercíková - dramatizace Jiří Zajíček

• Termíny – 1.6. od 8:30, 15.6. od 8:30
  • Časy jednotlivých představení pro školy je třeba domluvit s učitelem literárně-dramatického oboru!!!
  • Nabídka představení omezena.
  • Pokud by byla představení pro školy zcela obsazena, pokusíme se společně domluvit na jiném termínu.
  • Může se stát, že bude představení z důvodu nemoci v den jeho konání zrušeno a po domluvě přeloženo na jiný termín.

Změna termínů a času vyhrazena

Představení mají sloužit k prezentaci Literárně-dramatického oboru. Žáci, díky nim, mohou interpretovat výsledky svého hereckého úsilí před svými spolužáky a vrstevníky. Tyto výstupy si kladou za cíl seznámit diváky s různorodostí dětského divadla. Mají také poukázat budoucím zájemcům o studium LDO s jakými různorodými a zajímavými divadelními činnostmi a aktivitami se žáci seznamují.

Nechte se zlákat a přijďte povzbudit mladé divadelníky.

Vstupné: 20 Kč

Kontakt: