Pěvecké oddělení

 

Na naší škole mohou žáci navštěvovat hodiny sólového zpěvu a sborového zpěvu. Sólový zpěv nabízí výuku klasického i populárního zpěvu. Mnozí žáci sólového zpěvu jsou zároveň i žáky jiných oborů (tanečního, výtvarného, literárně dramatického) nebo studují také hru na jiný hudební nástroj. Studium probíhá ve dvou cyklech (I. cyklus – 7 let, II. cyklus – 4 roky), během studia žáci zpívají za doprovodu klavíru, kytary, a capella a za odměnu i s karaoke nahrávkami.
Žáci sólového zpěvu se mohou realizovat také v souborech (mládežnická dechovka, big band, kantorský dixieland, lidová hudba s cimbálem, kytarový soubor nebo mimoškolní kapely např. Nové zboží). Každoročně se pěvecké oddělení zapojuje do soutěže v anglickém a německém zpěvu „E.A.Poe´s Raven“ a „Raabe Ralph von Christian Morgenstert“, kterou pořádal JUKON a LV ve spolupráci s British Council a SPŠE Pardubice, žáci mohou soutěžit v sólovém nebo komorním zpěvu.

 

     
 
 
 
Copyright © 2013 Základní umělecká škola Choceň - Všechna práva vyhrazena
Úvod | Mapa stránek | Web-SOUL
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.