Úspěch našich zpěváků v soutěži Bohuslava Martinů v Poličce

26. a 27. dubna se v Poličce konala celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů. Soutěžit mohli žáci v sólovém zpěvu a ve hře na dechové nástroje. Naši žáci se účastnili soutěže v sólovém zpěvu.

Michaela Antošová získala v kategorii 11-12 let zlaté pásmo.

Sofie Slezáková získala v kategorii 7-8 let zlaté pásmo a vystoupila na Koncertě vítězů.

Barbora Teplá získala v kategorii 7-8 let zlaté pásmo.

Tobiáš Březina získal v kategorii 13-14 let získal bronzové pásmo a zvláštní cenu temperamentní a radostný projev ze zpěvu.

Poděkování patří nejen žákům, ale i jejich učitelům (Tereza Vorbová, Tomáš Kyncl a Ivona Filipová) a také korepetitorům (Taťána Jurčíková a Veronika Syrková).