ZUŠ Open - Hudební procházka 22. 5. 14:00-17:00

 

Po úspěšné premiéře minulý rok letos opět pořádáme "Hudební procházku" po Chocni. Oproti loňsku bude rozšířená a zapojí se do ní i hudební soubory složené z našich žáků. 

Akce proběhne v neděli 22. 5. Celou trasu procházky je možné projít kdykoliv v čase od 14:00 do 17:00. Hlavní stanoviště a cíl procházky se budou nacházet v choceňském zámku a jeho okolí, ale další stanoviště plánujeme například v hale choceňského nádraží, na náměstí nebo u Café 59. Kromě hudebního oboru se letos představí i obor výtvarný v rámci výstavy v sálech zámku a taneční v rámci projekce v bývalém zámeckém knihkupectví a živým tancem v okolí zámku. U Café 59 budou hrát žáci dechového oddělení a to v následujících časech: 

14:15 - 15:00 Dechový orchestr

15:15 - 15:45 Dixieland

16:00 - 16:30 Dechový orchestr

Na každém stanovišti najdete plánek procházky spolu s hrací kartou. Na tu dostanete na každém stanovišti razítko, a když posbíráte razítka ze všech stanovišť, dostanete v cíli procházky na nádvoří zámku malou odměnu. Pokud na orazítkovanou kartu vyplníte své jméno a emailovou adresu a vhodíte ji do boxu v cíly procházky, budete zařazeni do slosování o věcné ceny. 

Pokud vaše děti zaujal nějaký nástroj nebo obor, který v naší ZUŠ vyučujeme, můžete se informovat o možnostech studia u paní ředitelky, která bude přítomna po celou dobu procházky ve své ředitelně. V případě zájmu můžete rovnou u paní ředitelky i vyplnit přihlášku a projít přijímacím řízením. 

Hrací kartu s plánkem si můžete stáhnout, prohlédnout a případně i vytisknout v odkazu pod tímto článkem. 

   

Soubory ke stažení

Hrací karta s plánkem procházky Hudební procházka - plánek1.pdf 316.54 kB
 
 
 
Copyright © 2013 Základní umělecká škola Choceň - Všechna práva vyhrazena
Úvod | Mapa stránek | Web-SOUL
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.