e-žákovská knížka      e-přihláška

Absolventi
Do choceňské ZUŠky chodím tančit, hrát i tvořit už od předškolního věku. Umění pro mě znamená žití, dává mi smysl, radost, chuť zlepšovat se. Skrze hudebku potkávám inspirativní lidi a mám možnost se zúčastnit mnoha akcí. Za těch deset let se to tu pro mě stalo druhým domovem a jen tak se mě nezbavíte 🙂

Klára Diblíková, absolventka tanečního, výtvarného, hudebního oboru, 2021 a 2022
Absolventi
Co mi vlastně ZUŠ dala? Dala mi spoustu zkušeností, spoustu zážitků a spoustu skvělých lidí. Díky ní jsem si začala uvědomovat hloubku obrazů a barev. Také jsem díky této škole poznala spoustu malířů, které jsem před tím neznala. ZUŠ byla pro mě vždy na prvním místě. A to proč? Protože to je místo, kde jsem si vždycky odpočinula, kde na mě nebyl vyvíjen žádný tlak a kde se ke mně vždycky chovali hezky. Největší díky patří mé skvělé paní učitelce.

Eliška Čermáková, absolventka 2023